OHP Pleszew
Strona główna OHP
OCHOTNICZE HUFCE PRACY
  
Centrum Kształcenia i Wychowania w Pleszewie tekst alternatywny
CKiW OHP w Pleszewie

CKiW OHP w Pleszewie
Al. Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew
tel./fax (062) 742-06-02


Biuletyn Informacji Publicznej CKiW

[Rozmiar: 16612 bajtów]

Aktualności Rekrutacja 2017/18 Projekty UE Oferta ProgramowaPraktyki w administracji rządowej

Centrum Kształcenia i Wychowania

Ochotniczych Hufców Pracy

w Pleszewie

Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie oferty.praca.gov.pl.

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie można uzyskać pod numerem telefonu 62 742-06-02 oraz adresem mailowym: praktyki.ple@ohp.pl Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015r. są dostępne na stronie bip.kprm .

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie uczestniczy w rządowym programie praktyk studenckich. Zapraszamy studentów do zapoznania się z naszą ofertą. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych:

1. Praktykant - dział projektów europejskich.
2. Praktykant - wychowawca.
3. Praktykant - recepcjonistka.

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie Departamentu Służby Cywilnej KPRM
http://dsc.kprm.gov.pl/aktualnosci/praktyki-studenckie-w-administracji-rzadowej-w-2015-roku.

Studentów zainteresowanych kontaktem z naszą jednostką i uzyskaniem dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu: 62 742-06-02 lub mailowo pod adresem: praktyki.ple@ohp.plInformacje
Na skróty - linki


Stronę internetową przygotowuje Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.