OHP Pleszew
OCHOTNICZE HUFCE PRACY
  
Centrum Kształcenia i Wychowania w Pleszewie
CKiW OHP w Pleszewie

CKiW OHP w Pleszewie
Al. Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew
tel./fax (062) 742-06-02
Aktualności 2010

SPOTKANIE WIGILIJNE W PLESZEWSKIM CKiW

Z udziałem Komendanta Głównego OHP Jerzego Mormula, w poniedziałkowy wieczór 20 grudnia 2010 roku, odbyło się tradycyjne Spotkanie Wigilijne w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

więcej

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

W środę 17 listopada 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zaprezentowano program artystyczny, który miał na celu uczczenie, przypadającego kilka dni wcześniej, Święta Niepodległości. .

więcej

TYDZIEŃ KARIERY W PLESZEWIE

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który odbywał się w dniach 18-24 października 2010 r. pod hasłem „W poszukiwaniu rozwiązań systemowych”, młodzież z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie uczestniczyła w szeregu zajęć prowadzonych przez doradców zawodowych oraz pośredników pracy.

więcej

DNI SPORTU W PLESZEWSKIM CENTRUM

Przez dwa dni – 19 i 20 października br – na terenie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbywała się Rekreacyjno-Sportowa Spartakiada o puchar Dyrektora CKiW.

więcej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Jak co roku 14 października w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie uroczyście obchodzono Dzień Edukacji Narodowej.

więcej

SZTANDAR W DNIU EDUKACJI NARODOWEJ

Poczet sztandarowy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie uczestniczył 14 października 2010 r. w uroczystości nadania Zespołowi Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie sztandaru.

więcej

„NIE” DLA DOPALACZY

W poniedziałkowe popołudnie 11 października 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zorganizowano spotkanie szkoleniowe poświęcone dopalaczom.

więcej

ZAWODY SPORTOWE I WYBORY DO MŁODZIEŻOWEJ RADY INTERNATU

W czwartkowe popołudnie 7 października 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Internatu.

więcej

INAUGURACJA ROKU SZKOLENIOWEGO W LICHENIU

Tradycyjnie, jak co roku, kilkunastoosobowa grupa młodzieży z pleszewskiego Centrum wraz z opiekunami: Justyną Nowicką, Magdaleną Krysztofiak-Jankowską, Ryszardem Filipiakiem i Marcinem Regusem udała się do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Licheniu.

więcej

RAJDOWE EMOCJE Z HOŁOWCZYCEM

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, razem z Klubem Motorowym TKKF Winogrady oraz grupą Rajdowy Pleszew, po raz kolejny współorganizowało wielką imprezę dla miłośników rajdów samochodowych.

więcej

WIDOWISKO TEATRALNE SALTO MORTALE

W czwartkowy wieczór 2 września 2010 r. na terenie pleszewskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP odbyło się plenerowe widowisko teatralne pt „Salto Mortale”.

więcej

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2010/11

W czwartek 2 września w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2010/11.

więcej

AKCJA LATO 2010

W ramach tegorocznej akcji „Lato 2010” Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie współorganizowało dotychczas wypoczynek dla trzech grup młodzieżowych.

więcej

ZEWNĘTRZNE EGZAMINY POTWIERDZAJĄCE KWALIFIKACJE ZAWODOWE

W dniach 01.07-03.07.2010 r. na bazie warsztatów szkoleniowo-produkcyjnych Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się etap praktyczny zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w zawodzie kucharz małej gastronomii.

więcej

RAJDOWY PIKNIK

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie razem z Grupą Rajdową Pleszew przygotowało dla miłośników motoryzacji nietuzinkową niespodziankę.

więcej

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

Blisko 250 uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zakończyło, w piątek 25 czerwca, rok szkolny.

więcej

ZAKOŃCZENIE SPARTAKIADY SPORTOWEJ OHP W PLESZEWIE

18 czerwca 2010 roku, po trzydniowych zmaganiach, Komendant Główny OHP Jerzy Mormul oficjalnie zakończył VIII Ogólnopolską Spartakiadę Sportową Ochotniczych Hufców Pracy.

więcej

PO DRUGIM DNIU SPARTAKIADY SPORTOWEJ OHP

III Ogólnopolska Spartakiada Sportowa Ochotniczych Hufców Pracy odbywająca się w Pleszewie zbliża się ku końcowi.

więcej

SPARTAKIADA OHP – SYTUACJA PO PIERWSZYM DNIU

Zakończyły się konkurencje przewidziane w programie pierwszego dnia VIII Ogólnopolskiej Spartakiady Sportowej Ochotniczych Hufców Pracy. Chociaż najważniejszy jest udział to radość zwycięzców jest olbrzymia.

więcej

CEREMONIA OTWARCIA VIII OGÓLNOPOLSKIEJ SPARTAKIADY SPORTOWEJ OHP

W środę 16 czerwca 2010 r., na terenie wielofunkcyjnego stadionu sportowego znajdującego się w sąsiedztwie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie rozpoczęła się VIII Ogólnopolska Spartakiada Sportowa Ochotniczych Hufców Pracy.

więcej

ZJADZ ABSOLWENTÓW

W sobotę 22 maja 2010 r. do Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przybyli jej byli wychowankowie.

więcej

TARGI PRACY W OSTRZESZOWIE

12 maja 2010 r. przedstawiciele kadry pracowniczej Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wzięli udział w Targach Pracy dla Młodzieży, które miało miejsce w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Ostrzeszowie.

więcej

PROGRAM SPOTKANIA ABSOLWENTÓW CKiW OHP W PLESZEWIE

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zaprasza do udziału w spotkaniu absolwentów placówki, które odbędzie się w sobotę 22 maja br.

więcej

NARADA W PLESZEWSKIM CENTRUM

W piątek 30 kwietnia w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się narada szkoleniowa kadry pleszewskiego Centrum.

więcej

EGZAMIN GIMNAZJALNY W PLESZEWSKIM CKiW

W dniach 27-29 kwietnia 2010 r. pięćdziesięciu dziewięciu uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, a zarazem uczniów trzecich klas Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy mieszczącego się przy pleszewskim CKiW, przystąpiło do egzaminu gimnazjalnego.

więcej

HOŁD OFIAROM ZBRODNI KATYŃSKIEJ ORAZ KATASTROFY LOTNICZEJ

Apel z 13 kwietnia poświęcony tragedii w Smoleńsku oraz wpis do księgi kondolencyjnej w Starostwie Powiatowym w Pleszewie nie był jedynym sposobem upamiętnienia ofiar katastrofy lotniczej, która miała miejsce 10 kwietnia br.

więcej

TARGI DREMA I FURNICA 2010

W dniach 13-16 kwietnia 2010 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się XXVI edycja Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA.

więcej

SZKOLENIE KUCHARZY ZAKOŃCZONE

W środowe popołudnie 14 kwietnia w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „Kucharz”.

więcej

APEL UPAMIĘTNIAJĄCY TRAGEDIĘ W SMOLEŃSKU

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego oraz wszystkich osób, które zginęły w katastrofie rządowego samolotu pod Smoleńskiem 13 kwietnia 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się uroczysty apel upamiętniający tą tragedię.

więcej

SZKOLENIE KADRY CENTRUM KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA W PLESZEWIE

31 marca 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się narada szkoleniowa poświęcona problemowi narkomanii wśród młodzieży.

więcej

WOJEWÓDZKIE ELIMINACJE KONKURSU „SPRAWNY W ZAWODZIE”

26 marca 2010 r. na bazie warsztatów szkoleniowo – produkcyjnych Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się etap wojewódzki VII edycji Konkursu „Sprawny w zawodzie” w specjalnościach: stolarz oraz kucharz małej gastronomii.

więcej

SPOTKANIE WIELKANOCNE W PLESZEWSKIM CENTRUM

W czwartek 25 marca 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się coroczne spotkanie wielkanocne.

więcej

I ETAP KONKURSU SPRAWNY W ZAWODZIE

25 marca 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie, podczas tradycyjnego spotkania wielkanocnego, dokonano uroczystego uhonorowania najlepszych uczestników pierwszego etapu VII Edycji Konkursu „Sprawny w zawodzie” w specjalnościach „stolarz” oraz „kucharz małej gastronomii”.

więcej

KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ

Dnia 5 marca 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się etap podstawowy V Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy.

więcej

PROJEKT LEONARDO DA VINCI

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, w ramach programu Leonardo da Vinci, gości niemiecką grupę z Agricola – Institut GMBH Euro Consult & Education z Lipska.

więcej

POGADANKA O GRYPIE

24 lutego 2010 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie miała miejsce pogadanka wychowanków pleszewskiego Centrum z kierownikiem sekcji epidemiologii Państwowego Inspektoratu Sanitarnego w Pleszewie Gizelą Szarpak.

więcej

POBYT ZESPOŁU PIEŚNI I TAŃCA „PRZYGODZICE” W PLESZEWSKIM CENTRUM

W dniach 16.01-20.01.2010 r. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie gościło grupę młodzieży z Zespołu Pieśni i Tańca „Przygodzice”, która na terenie Centrum odbywała warsztaty taneczne.

więcej

RAJDOWY WOŚP W PLESZEWIE

W niedzielę, 10 stycznia 2010 roku odbył się XVIII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z tej okazji w całym kraju miały miejsce okolicznościowe imprezy uatrakcyjniające zbiórkę pieniędzy.

więcejInformacje
Stronę internetową przygotowuje Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.