OHP Pleszew
OCHOTNICZE HUFCE PRACY
  
Centrum Kształcenia i Wychowania w Pleszewie
CKiW OHP w Pleszewie

CKiW OHP w Pleszewie
Al. Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew
tel./fax (062) 742-06-02
Aktualności 2013

SPOTKANIE WIGILIJNE

W czwartek 19 grudnia 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie odbyła się uroczystość - Spotkanie Wigilijne - nawiązująca do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

więcej

PIECZENIE PIERNIKÓW

16 grudnia 2013 r. uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, będący uczniami II klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej, w milej atmosferze, pod bacznym okiem nauczycielek przedmiotów zawodowych wypiekali tradycyjne pierniczki.

więcej

NOWE PERSPEKTYWY 2

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie młodzież z kategorii projektowej B będąca uczestnikami projektu „Nowe perspektywy 2”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, rozpoczęła kurs zawodowy.

więcej

WYJADĄ NA STAŻ DO WŁOCH

Dziewiętnastu uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie pod opieką dwóch wychowawców uda się do Spoleto we Włoszech, gdzie w dniach 30.11.-22.12.2013 brać będą udział w trzytygodniowym stażu gastronomicznym.

więcej

WYSTAWA FOTOGRAFICZNA

W internacie pleszewskiego Centrum można oglądać wystawę fotograficzną zatytułowaną „Wydarzenia sportowe i kulturalne z udziałem uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie”.

więcej

MŁODZIEŻOWA RADA INTERNATU

28 listopada 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się pierwsze zebranie nowo ukonstytuowanej Młodzieżowej Rady Internatu.

więcej

GÓRA GROSZA

27 listopada 2013 roku uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie włączyli się w ogólnopolską akcję „Góra Grosza 2013” organizowaną przez Towarzystwo Nasz Dom.

więcej

ZAKOŃCZENIE KURSÓW

W terminie od 18 listopada do 22 listopada 2013r. Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie –przeprowadziło kursy.

więcej

ZAKOŃCZENIE KURSU POMOC KUCHENNA

W piątkowe popołudnie 22 listopada w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „POMOC KUCHENNA” na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie.

więcej

Projekt "Europejskie Staże-Sukces w Zasięgu Ręki-BIS".

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW 18.11.2013r. "Europejskie Staże-Sukces w Zasięgu Ręki-BIS".

więcej

NOWE PERSPEKTYWY 2

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, w ramach ogólnopolskiego projektu „Nowe perspektywy 2” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, rozpoczął się kurs językowy.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA PODSTAWOWY KURS KOMPUTEROWY

W środę 6 listopada w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „Podstawowy kurs komputerowy” dla uczestników OHP przeprowadzone przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży CKiW w Pleszewie.

więcej

Projekt "Europejskie Staże-Sukces w Zasięgu Ręki-BIS".

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW 01.10.2013r. "Europejskie Staże-Sukces w Zasięgu Ręki-BIS".

więcej

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU „CHCEMY BYĆ SOBĄ”

W czwartek 31 października 2013r. zakończył się projekt „CHCEMY BYĆ SOBĄ”.

więcej

HALLOWEEN W PLESZEWIE

W dniu 30 października wychowankowie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, bawili się na Dyskotece Halloweenowej.

więcej

PROMOCJA OCHRONY ZDROWIA ZAWODOWEGO

W dniach 28-29 października 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przedstawiciele Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Ostrowie Wielkopolskim przeprowadzili szkolenie w ramach programu informacyjno-promocyjnego pn. „Ochrona zdrowia w miejscu pracy – ograniczanie negatywnych skutków narażenia na szkodliwe czynniki środowiska pracy”.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA OBSŁUGA KASY FISKALNEJ

W czwartek 24 października w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „Obsługa kasy fiskalnej”

więcej

SEMINARIUM PODSUMOWUJĄCE W RAMACH PNWM

W poniedziałek 21 października 2013 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się seminarium podsumowujące w ramach projektu pn. "Podróż do Ravensbrück - Miejsca Przestrogi i Pamięci" realizowanego w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

więcej

NAGRODZONO UCZESTNIKA PLESZEWSKIEGO CENTRUM

Uczestnik Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie Dawid Kosiński otrzymał 14 października 2013 roku od sponsorów nagrody rzeczowe – profesjonalną odzież i obuwie sportowe.

więcej

ZJAZD ABSOLWENTÓW

W dniach 11-13 października 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie gościli byli wychowankowie tej placówki.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

W piątek 11 października 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „Wybrane zagadnienia z BHP” realizowanego przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego CKiW w Pleszewie.

więcej

ZJAZD KOLEŻEŃSKI

W sobotę 12 października 2013 roku na terenie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się uroczystość VI Zjazdu koleżeńskiego byłych żołnierzy zawodowych i pracowników cywilnych 20 pułku artylerii przeciwpancernej w Pleszewie.

więcej

NOWE PERSPEKTYWY 2

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie rozpoczęto realizację ogólnopolskiego projektu „Nowe perspektywy 2” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

PODRÓŻ DO MIEJSCA PAMIĘCI RAVENSBRÜCK

Przez 4 dni – od 2 do 5 października 2013 r. – dwudziestoosobowa grupa uczestników i opiekunów z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przebywała w niemieckim Ravensbrück.

więcej

SEMINARIUM PRZYGOTOWAWCZE W RAMACH PNWM

W czwartek 19 września 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się seminarium przygotowawcze w ramach projektu pn. "Podróż do Ravensbrück - Miejsca Przestrogi i Pamięci" realizowanego w ramach Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży.

więcej

FESTYN W PLESZEWIE

W słoneczną sobotę dnia 7.09.2013r. uczestnicy CKiW OHP w Pleszewie wraz z wychowawcami brali udział w VII Festynie Osiedlowym zorganizowanym jako sportowe pożegnanie wakacji.

więcej

RAJD W PLESZEWIE

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, po raz kolejny współorganizowało wielką imprezę dla miłośników rajdów samochodowych.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA KONSERWATOR POWIERZCHNI PŁASKICH

W piątek 6 września w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „Konserwator powierzchni płaskich” na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie.

więcej

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

W środę 4 września 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2013/2014.

więcej

KURSY OPERATORÓW KOPARKO-ŁADOWARKI I WALCA DROGOWEGO

Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu we współpracy z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zrealizował kursy na operatorów koparko-ładowarki oraz walca drogowego w bazie szkoleniowej w Pleszewie.

więcej

OBÓZ MŁODZIEŻOWY W PLESZEWSKIM CENTRUM

W ramach tegorocznej akcji „Lato 2013” Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie współorganizowało wypoczynek dla kolejnej grupy młodzieżowej.

więcej

SZKOLENIE - WYBRANE ZAGADNIENIA Z BHP I PRZEPISÓW PRAWA

W piątek 23 sierpnia w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „Wybrane zagadnienia z BHP i przepisów prawa”.

więcej

OBCHODY ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

W środę 14 sierpnia 2013 r., dzień przed oficjalnymi obchodami w kraju, odbyła się w Pleszewie uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego. Wzięła w niej udział delegacja Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, którą reprezentowali: dyrektor Krystian Piasecki, przewodniczący Rady Programowej pleszewskiego Centrum a zarazem członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski, kierownik warsztatów szkoleniowych Żaneta Pawlak.

więcej

OBÓZ KADRY KALISKIEGO OZPN W PLESZEWSKIM CENTRUM

W dniach 17-20 lipca 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przebywała kadra kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

więcej

ZDAWALI EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE ZAWODOWE

19 lipca 2013 roku zakończył się etap praktyczny zewnętrznych egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, który odbywał się w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

więcej

WIZYTA PRZEWODNICZĄCEGO RADY PROGRAMOWEJ CKiW

W poniedziałek 15 lipca 2013 roku w godzinach popołudniowych w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się spotkanie zespołu kierowniczego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie z Członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim, który jest także przewodniczącym Rady Programowej pleszewskiego Centrum.

więcej

SPOTKANIE W WOJEWÓDKIM URZĘDZIE PRACY W POZNANIU

W poniedziałek 15 lipca 2013 r. w godzinach porannych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznaniu Dyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie Krystian Piasecki oraz jego zastępca Wiesława Wawroska wzięli udział w spotkaniu z Dyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu Barbarą Kwapiszewską oraz Członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego Krzysztofem Grabowskim.

więcej

SZKOLENIE DOSKONALĄCE W RAMACH PROJEKTU „OHP JAKO REALIZATOR USŁUG RYNKU PRACY”

W piątek 12 lipca 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zakończyło się czterodniowe szkolenie doskonalące dla specjalistów ds. szkolenia pracujących w Ośrodkach Szkolenia Zawodowego.

więcej

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW DO PROJEKTU NOWE PERSPEKTYWY 2

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie rozpoczęło nabór kandydatów do ogólnopolskiego projektu „Nowe perspektywy 2” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

SPOTKANIE Z KALISKIM BISKUPEM

W dniu 8 lipca 2013 roku w Kurii Biskupiej w Kaliszu odbyło się spotkanie ordynariusza diecezji kaliskiej biskupa Edwarda Janiaka z przedstawicielami Ochotniczych Hufców Pracy.

więcej

KURS NA OPERATORÓW KOPARKO-ŁADOWARKI ORAZ WALCA DROGOWEGO

4 lipca 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie rozpoczęły się kursy na operatorów koparko-ładowarki oraz operatora walca drogowego organizowane przez Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu we współpracy z pleszewskim Centrum.

więcej

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

W piątek 28 czerwca 2013 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013.

więcej

STUDENCI UAM W PLESZEWSKIM CENTRUM

W dniach 21-24 czerwca 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przebywała 12-osobowa grupa studentów drugiego roku Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicz w Poznaniu.

więcej

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU NOWE PERSPEKTYWY

W piątek 21 czerwca 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie dokonano uroczystego podsumowania ogólnopolskiego projektu „Nowe perspektywy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

W piątek 14 czerwca w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarocinie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „PROJEKTOWANIE I ZAKŁADANIE TERENÓW ZIELENI”.

więcej

KURS KOMPUTEROWY

W okresie 20.05.2013r. - 10.06.2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się kurs komputerowy.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA BRUKARZ

W piątek 24 maja w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie dwóch szkoleń „BRUKARZ” na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Pleszewie.

więcej

ZAWODY SPORTOWE W PLESZEWSKIM CENTRUM

W piątek 24 maja 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyły się zawody sportowe, w których wzięło udział dwudziestu pięciu uczestników pleszewskiego Centrum.

więcej

ZAKOŃCZENIE MŁODZIEŻOWEJ AKADEMII UMIEJĘTNOŚCI 2 W PLESZEWIE

W czwartek 23 maja 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie ogólnopolskiego projektu „Młodzieżowa akademia umiejętności 2” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

DRZWI OTWARTE W CKiW OHP W PLESZEWIE

We wtorek 21 maja 2013 r., podobnie jak w minionych latach, w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zorganizowane zostały „Drzwi Otwarte” pleszewskiego Centrum.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLEŃ KRAWCOWA - SZWACZKA

W poniedziałek 29 kwietnia w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie dwóch szkoleń „KRAWCOWA – SZWACZKA”.

więcej

GIMNAZJALIŚCI ZDAWALI EGZAMIN

Pięćdziesięciu siedmiu uczniów trzecich klas Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy, będących uczestnikami Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, przystąpiło do tegorocznego egzaminu gimnazjalnego, który odbył się w dniach 23-25 kwietnia 2013 r.

więcej

TARGI ROLNO-OGRODNICZE W PRZYGODZICACH

W niedzielę 21 kwietnia 2013 r. odbyły się XIV Targi Rolno-Ogrodnicze w Przygodzicach. W tej największej tego typu imprezie w regionie wzięła udział dyrekcja, pracownicy oraz uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

więcej

DELEGACJA PLESZEWSKIEGO CENTRUM NA TARGACH DREMA I FURNICA

W piątek 19 kwietnia 2013 r. delegacja uczestników oraz instruktorów praktycznej nauki zawodu Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie brała udział w Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA oraz w spotkaniu branży komponentów do produkcji mebli FURNICA, które to odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

więcej

SPOTKANIE Z MŁODYM PROFESJONALISTĄ

W czwartek 4 kwietnia 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie gościł Paweł Harajda – młody profesjonalista, który w swojej pracy zawodowej bazuje na nowych technologiach.

więcej

ŚNIADANIE WIELKANOCNE

Z udziałem Komendanta Głównego OHP Mariana Najdychora odbyło się w poniedziałek 25 marca 2013r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie tradycyjne Śniadanie Wielkanocne.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „ORGANIZACJA KURSU KRAWIECKIEGO DLA CZŁONKÓW PRZYSZŁEJ SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ”.

więcej

TARGI EDUKACYJNE W KALISZU

W piątek 22 marca 2013 r. podczas VI Targów Edukacyjnych w kaliskiej Hali Arena swoją ofertę edukacyjną zaprezentowało Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

więcej

LOKALNY SPRAWDZIAN UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH W CKiW OHP W PLESZEWIE

W czwartek 21 marca 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przeprowadzony został Lokalny Sprawdzian Umiejętności Zawodowych w ramach projektu „Młodzieżowa akademia umiejętności 2” .

więcej

KONKURS WIEDZY INFORMATYCZNEJ

W poniedziałek 18 marca 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie odbył się etap podstawowy VIII Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Informatycznej Młodzieży Ochotniczych Hufców Pracy.

więcej

MŁODZIEŻOWA AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI 2

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie realizowany jest kurs językowy w ramach projektu „Młodzieżowa akademia umiejętności 2” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

„NOWE PERSPEKTYWY” W PLESZEWIE

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, w ramach projektu „Nowe Perspektywy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, odbywają się zajęcia z wszystkimi uczestnikami projektu.

więcej

PLANY MŁODZIEŻY PLESZEWSKIEGO CENTRUM DO KOŃCA 2013 ROKU

W dniu 21 lutego 2013 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się kolejne spotkanie dyrektora CKiW OHP w Pleszewie Krystiana Piaseckiego z kadrą oraz wszystkimi uczestnikami pleszewskiego Centrum.

więcej

STAŻE GASTRONOMICZNE W SPOLETO

W ramach programu Leonardo da Vinci Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, przy współpracy z włoskimi partnerami - AZZURĄ Societa Cooperativa Sociale oraz Grupą Bike Hotel – realizuje projekt pn. „Europejskie staże – Sukces w zasięgu ręki”.

więcej

NARADA PRACOWNICZA I SZKOLENIE Z ZAKRESU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Na ostatniej naradzie w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się spotkanie z całą kadrą pleszewskiego Centrum.

więcej


Informacje
Stronę internetową przygotowuje Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.