OHP Pleszew
OCHOTNICZE HUFCE PRACY
  
Centrum Kształcenia i Wychowania w Pleszewie
CKiW OHP w Pleszewie

CKiW OHP w Pleszewie
Al. Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew
tel./fax (062) 742-06-02
Aktualności 2014

SPOTKANIE WIGILIJNE

Tradycyjnie, jak co roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, w czwartkowy wieczór 18 grudnia 2014 r. odbyło się Spotkanie Wigilijne.

więcej

POMYSŁ NA SIEBIE

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie dobiegają końca zajęcia przewidziane w roku 2014 w ramach projektu „Pomysł na siebie” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

WIZYTA PRZEDSZKOLAKÓW

W dniu 2 grudnia 2014 r. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Pleszewie. Grupa pięciolatków zwiedzała pleszewskie Centrum.

więcej

RÓWNI NA RYNKU PRACY W PLESZEWIE

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie trwa realizacja projektu „Równi na rynku pracy” w ramach programu „Gwarancje dla młodzieży” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

MAM TALENT

W środę 26 listopada 2014 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się przegląd młodych talentów.

więcej

RÓWNI NA RYNKU PRACY

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie trwa realizacja projektu „Równi na rynku pracy” w ramach programu „Gwarancje dla młodzieży” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

POMYSŁ NA SIEBIE

Trzydzieści osób bierze udział w projekcie „Pomysł na siebie” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanym przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

więcej

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

We wtorkowe popołudnie 14 października 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się uroczysta akademia, przygotowana przez uczestników CKiW, z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

więcej

ROK ŻOŁNIERZY TUŁACZY

3 października 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się lekcja historii prowadzona przez członków pleszewskiej grupy rekonstrukcyjnej panów Janusza Waliszewskiego i Macieja Grzesińskiego.

więcej

OTRZĘSINY

We wtorek 30 września 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się uroczystość mająca na celu wprowadzenie nowo przyjętych uczestników CKiW w szereg społeczności OHP.

więcej

POROZUMIENIE O WSPÓŁPRACY

W piątkowe popołudnie 26 września 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się uroczystość 70-lecia działalności Ligi Obrony Kraju, która zgromadziła wielu gości oraz przedstawicieli LOK.

więcej

OGŁOSZENIE nr 2

Sprzedaż Pojazdu Osobowego

więcej

WIELKOPOLSKI FESTIWAL RZEMIOSŁA

W dniu 19 września br. Centrum Kształcenia i Wychowania zaprezentowało swoje stoisko na II Wielkopolskim Festiwalu Rzemiosła organizowanym przez Powiat Pleszewski.

więcej

WYCIECZKA DO WARSZAWY

Grupa uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, wraz z dwoma opiekunami: Pauliną Kałużną i Katarzyną Mąkoszą, wzięła udział w wycieczce do Warszawy, która miała miejsce w dniach 13-14 września 2014 r.

więcej

CZYTALI SIENKIEWICZA

W sobotę 6 września 2014 r. w internacie na terenie Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przypomniano fragmenty trylogii Henryka Sienkiewicza w ramach akcji „Narodowe Czytanie” zapoczątkowanej przez prezydenta Bronisława Komorowskiego.

więcej

OGŁOSZENIE

Sprzedaż Pojazdu Osobowego

więcej

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

W wtorek 2 września 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2014/2015.

więcej

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO

W czwartek 14 sierpnia 2014 r., dzień przed oficjalnymi obchodami w kraju, odbyła się w Pleszewie uroczystość z okazji Święta Wojska Polskiego.

więcej

Projekt "Równi na rynku pracy”

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie prowadzi nabór do projektów w ramach „Gwarancji dla młodzieży”

więcej


Projekt „Pomysł na siebie”

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie prowadzi nabór do projektów w ramach „Gwarancji dla młodzieży”

więcej


ZGRUPOWANIE KADRY ORAZ OBÓZ MŁODZIEŻOWY W PLESZEWSKIM CENTRUM

W ramach akcji „Lato 2014” Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie współorganizuje wypoczynek oraz obozy dla grup młodzieżowych. W dniach 21-24 lipca 2014 r. w pleszewskim Centrum przebywała kadra kaliskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

więcej

ZAKOŃCZENIE KURSU CUKIERNIKA

W piątek 04 lipca 2014r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „cukiernik z elementami wyrobów piekarniczych” realizowanego na zlecenie Powiatowego Urzędu Pracy w Sieradzu i przeprowadzonego przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży CKiW w Pleszewie.

więcej

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

27 czerwca 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i początek wakacji dla uczestników pleszewskiego Centrum.

więcej

PODSUMOWANIE REALIZACJI PROJEKTU W CKIW OHP W PLESZEWIE

W okresie od 01 lutego do 31 sierpnia 2014r. Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie było realizatorem projektu "Wymiana Doświadczeń = Profesjonalna Kadra".

więcej

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU NOWE PERSPEKTYWY 2

W czwartek 12 czerwca 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste podsumowanie ogólnopolskiego projektu „Nowe perspektywy 2” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

PIELGRZYMKA ROWEROWA

W niedzielę 8 czerwca 2014 r. uczestnicy CKiW OHP w Pleszewie odbyli pielgrzymkę rowerową do Turska. W miejscowości tej znajduje się Sanktuarium Maryjne, które w tym roku obchodzi jubileusz 250-lecia przybycia do Turska cudownego Obrazu Matki Boskiej.

więcej

SZKOLENIE „MAGAZYNIER – OPERATOR WÓZKA JEZDNIOWEGO Z WYMIANĄ BUTLI GAZOWEJ

W czwartek 5 czerwca 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „Magazynier – operator wózka jezdniowego z wymianą butli gazowej” zakończonego egzaminem przed Komisją Urzędu Dozoru Technicznego.

więcej

ZAJĘCIA AKTYWIZACYJNE

29 czerwca 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie przeprowadzone zostały zajęcia aktywizacyjne pn. „Pierwsze kroki na rynku pracy” z uczestnikami pleszewskiego Centrum, będącymi uczniami trzecich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA BRUKARZ

W piątek 29 maja 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „brukarz” realizowanego przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Pleszewie.

więcej

KONKURS KULINARNY „SMAKI ŚWIATA”

We wtorek 27 maja 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się konkurs kulinarny „Smaki świata”.

więcej

KURS NA OPERATORÓW KOPARKO-ŁADOWARKI I KOPARKI JEDNONACZYNIOWE

Ośrodek Szkolenia Zawodowego we Wrocławiu we współpracy z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie w bazie szkoleniowej w Pleszewie realizował kurs na operatorów koparko-ładowarki i koparki jednonaczyniowej.

więcej

OBCHODY 20-LECIA CKiW OHP W PLESZEWIE

W środę 14 maja 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, z udziałem Komendanta Głównego OHP Mariana Najdychora, odbyły się uroczyste obchody 20. rocznicy utworzenia pleszewskiej placówki.

więcej

„SPRAWNY W ZAWODZIE – BEZPIECZNY W PRACY” W PLESZEWIE

W środę 14 maja 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, w trakcie uroczystości obchodów 20-lecia pleszewskiej placówki, Komendant Główny OHP Marian Najdychor dokonał uroczystego zakończenia części finałowej XI edycji Konkursu „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy” w zawodzie cukiernika.

więcej

„SPRAWNY W ZAWODZIE – BEZPIECZNY W PRACY” W PLESZEWIE - CEREMONIA OTWARCIA

W poniedziałkowy wieczór 12 maja 2014 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie rozpoczął się etap centralny XI edycji konkursu „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy” w zawodzie cukiernik.

więcej

BIAŁA SOBOTA

W sobotę 10 maja 2014 r. uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wraz z nauczycielem Martą Trzaską wzięli udział w akcji „BIAŁA SOBOTA – NASZ ZDROWY POWIAT”, której współorganizatorami było Pleszewskie Centrum Medyczne Sp. z o.o., Starostwo Powiatowe w Pleszewie oraz Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

więcej

SYMBOLE ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY W PLESZEWIE

W piątek 9 maja 2014 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie gościły symbole Światowych Dni Młodzieży - Krzyż Światowych Dni Młodzieży i Ikona Matki Bożej Salus Populi Romani.

więcej

DNI OTWARTE OHP I FUNDUSZY EUROPEJSKICH

W środę 7 maja 2014 roku w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie miały miejsce Dni Otwarte OHP oraz Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Te ostatnie zorganizowane zostały z okazji 10-lecia wejścia Polski do Unii Europejskiej.

więcej

ZAWODY STRZELECKIE

W środę 7 maja 2014 r. na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Pleszewie odbyły się zawody strzeleckie organizowane w ramach konkursu „Żołnierska pamięć”. Wzięło w nich udział kilkudziesięciu uczestników pleszewskiego Centrum.

więcej

2014! MŁODZI DLA WOLNOŚCI

Młodzież CKiW OHP w Pleszewie przy pomocy kadry wychowawczej i nauczycieli zaangażowała się w projekt o zasięgu środowiskowym zgłoszony do konkursu „2014! Młodzi dla Wolności”. W ramach projektu zostały zgromadzone i sfotografowane pamiątki z okresu przełomu.

więcej

Z WIZYTĄ W TURCJI

Z wizytą w Turcji dwukrotnie przebywali w kwietniu pracownicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Za pierwszym razem, w dniach 7-11 kwietnia 2014 r., przedstawiciele pleszewskiego Centrum, razem z delegacją ze Starostwa Powiatowego w Pleszewie i Stowarzyszenia „Edukacja – Młodzież”, udali się do Antalyi.

więcej

EGZAMIN GIMNAZJALNY

W dniach 23-25 kwietnia 2014 r. uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, będący uczniami trzecich klas Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy, zdawało egzamin gimnazjalny.

więcej

KONFERENCJA W PLESZEWSKIM CENTRUM

We wtorek 22 kwietnia 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się konferencja pn. „Innowacje społeczne jako element strategii rozwoju województwa wielkopolskiego w kontekście polityki Unii Europejskiej oraz Organizacji Narodów Zjednoczonych”.

więcej

ŚNIADANIE WIELKANOCNE

W środę 16 kwietnia 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się tradycyjne Śniadanie Wielkanocne. Przy wspólnych stołach usiadła dyrekcja, pracownicy CKiW, młodzież oraz kadra nauczycielska.

więcej

ZAKOŃCZENIE ZAJĘĆ Z DORADCĄ ZAWODOWYM

16 kwietnia 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie wręczono certyfikaty uczestnikom pleszewskiego Centrum, którzy brali udział w grupowych zajęciach z doradcą zawodowym.

więcej

KONKURS WIEDZY Z HISTORII WOJSKA POLSKIEGO

W poniedziałek 14 kwietnia 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyła się pierwsza część konkursu pn. „Żołnierska pamięć”.

więcej

WIELKANOCNY WYPIEK

Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie zostało laureatem konkursu kulinarnego na Wielkanocny Wypiek, który odbył się 13 kwietnia 2014 r. podczas Śniadania Wielkanocnego w Zespole Szkół Publicznych nr 1 w Pleszewie.

więcej

ZAKOŃCZENIE SZKOLENIA KONSERWATOR TERENÓW ZIELONYCH

11 kwietnia 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się uroczyste zakończenie szkolenia „konserwator terenów zielonych” realizowanego przez Rejonowy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Młodzieży w Pleszewie.

więcej

„SPRAWNY W ZAWODZIE” W ZAWODZIE STOLARZ

9 kwietnia 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbył się lokalny etap Wojewódzkiego Konkursu „Sprawny w zawodzie – bezpieczny w pracy” w zawodzie stolarz.

więcej

„EUROPEJSKIE STAŻE – SUKCES W ZASIĘGU RĘKI BIS”

Zakończył się trzytygodniowy staż gastronomiczny w Spoleto we Włoszech, w którym wzięło udział osiemnastu uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie pod opieką dwóch wychowawców.

więcej

TARGI EDUKACYJNE W KALISZU

W piątek 21 marca 2014 roku w Hali Arena w Kaliszu odbyły się VII Kaliskie Targi Edukacyjne. Uczniowie z Kalisza i okolic, głównie trzecich klas gimnazjów, mogli zapoznać się z ofertą szkół i innych instytucji edukacyjnych.

więcej

DZIEŃ KOBIET

8 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji w imieniu wszystkich Panów pracujących w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie dyrektor Krystian Piasecki oraz Kierownik Ośrodka Szkolenia Zawodowego Andrzej Woźniak złożyli życzenia wszystkim Paniom pracującym w pleszewskim Centrum.

więcej

NOWE PERSPEKTYWY 2

W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie trwa realizacja projektu „Nowe perspektywy 2” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

więcej

ZAJĘCIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM

Kilkadziesiąt uczestników Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie, będących uczniami trzecich klas Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy, rozpoczęło grupowe zajęcia z doradcą zawodowym.

więcej

KURS SEKRETARKI

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie jest uniwersalną placówką oświatową, szczególnie w zakresie kształcenia kursowego.

więcej

Projekt "Europejskie Staże-Sukces w Zasięgu Ręki-BIS".

REKRUTACJA UCZESTNIKÓW 27.01.2014r. "Europejskie Staże-Sukces w Zasięgu Ręki-BIS".

więcej

SPOTKANIE Z KIEROWNICTWEM WOJSKOWEJ KOMENDY UZUPEŁNIEŃ

W czwartek 23 stycznia 2014 r. w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbyło się spotkanie zespołu kierowniczego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.

więcej

Informacje
Stronę internetową przygotowuje Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.