OHP Pleszew
OCHOTNICZE HUFCE PRACY
  
Centrum Kształcenia i Wychowania w Pleszewie
CKiW OHP w Pleszewie

CKiW OHP w Pleszewie
Al. Wojska Polskiego 21, 63-300 Pleszew
tel./fax (062) 742-06-02
Erasmus +

O PROJEKCIE

Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Pleszewie jest realizatorem projektu "Europejska mobilność -szansa na sukces BIS" finansowanego ze środków Programu Erasmus+

więcej

Projekt "Europejska mobilność- Szansa na sukces TRIO" zakończony

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zakończyło Projekt "Europejska mobilność- Szansa na sukces TRIO"- współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu ERASMUS +. Udział w projekcie wzięło 48 uczestników i 15 przedstawicieli kadry pedagogicznej.

więcej

„EUROPEJSKA MOBILNOŚĆ – SZANSA NA SUKCES TRIO”

Hotele i restauracje w Spoleto – urokliwym mieście Umbrii w środkowych Włoszech - były miejscem gdzie 48 wychowanków Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie odbywało trzytygodniowe staże zawodowe.

więcej

ZAKOŃCZYLI STAŻE WE WŁOSZECH

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie kończy realizację międzynarodowego projektu edukacyjnego „Europejska Mobilność — Szansa na Sukces BIS", finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus +, Akcji 1: Mobilność uczniów i kadry w sektorze Kształcenie i Szkolenia Zawodowe.

więcej

NA STAŻACH WE WŁOSZECH

W sobotę 6 lutego 2016 r. - w ramach realizowanego przez Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie projektu pn. „Europejska mobilność – szansa na sukces BIS” - do Spoleto udała się dziesięcioosobowa grupa uczestników pleszewskiego Centrum pobierających naukę w zawodzie kucharza.

więcej

„EUROPEJSKA MOBILNOŚĆ – SZANSA NA SUKCES BIS”

Od piątku 15 stycznia 2016 r. dziesięcioosobowa grupa uczniów pobierających naukę w zawodzie kucharza w Zasadniczej Szkole Zawodowej lub w Gimnazjum z Oddziałami Przysposabiającymi do Pracy, przebywa na trzytygodniowych stażach gastronomicznych w hotelach i restauracjach w Spoleto we Włoszech.]

więcej


Informacje
Stronę internetową przygotowuje Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie.