Ochotnicze Hufce Pracy

Hotelik Pod Plantami

„Hotelik Pod Plantami” mieści się przy Al. Wojska Polskiego 21 w Pleszewie. Istnieje możliwość dojazdu od strony ulicy Sportowej; obiekt posiada dwa wejścia.

Komfortowy wypoczynek, serdeczna atmosfera, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny – to wszystko czeka na Państwa w „Hoteliku Pod Plantami” w Pleszewie . Jeżeli planujesz odwiedzić Pleszew, gorąco zapraszamy do naszego „Hoteliku”. Z nami wypoczniesz niedrogo niezależnie od celu swojej wizyty.

Oferowane przez nas noclegi to idealna propozycja zarówno dla szukających wypoczynku, jak i podróżujących w celach biznesowych. Dojazd do centrum miasta zajmuje zaledwie kilka minut. W okolicy, około 100 metrów od obiektu znajduje się Kompleks Sportowo-Rekreacyjny; Park Wodny posiadający wiele atrakcji tj. basen, siłownia, kręgielnia oraz nowoczesny stadion miejski wraz z bieżnią lekkoatletyczną i kortami tenisowymi.  Nieopodal znajdują się malownicze „Planty”, przepiękny zielony park idealny na długie spacery.

„Hotelik Pod Plantami” oddaje do dyspozycji gości 20 pokoi z łazienką, telewizją, radiem, telefonem oraz bezpłatnym Internetem.

Posiadamy:

  • 3 pokoje 1-osobowe
  • 4 pokoje 2-osobowe
  • 8 pokoi 3-osobowych
  • 3 pokoje 4-osobowe
  • 2 apartamenty; powierzchnia jednego apartamentu wynosi ok. 60 m2; każdy z apartamentów posiada: 3 pokoje – w tym 1 pokój z aneksem kuchennym, 2 toalety, łazienkę wyposażoną w wannę, natrysk oraz dwie umywalki

„Hotelik” jest w stanie przyjąć jednocześnie 47 osób.  

Ponadto oferujemy także pokoje znajdujące się w internacie naszego Ośrodka, do 150 miejsc.

Na terenie obiektu znajduje się duży bezpłatny parking dla gości.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do godziny 12:00 dnia następnego.

 

Rezerwacje potwierdzamy e-mailem lub telefonicznie.

Serdecznie zapraszamy!

 

Dane kontaktowe:

„Hotelik pod Plantami”

Adres: Al. Wojska Polskiego 21

63-300 Pleszew

Telefon: (62) 7421090

e-mail: hotelikpodplantami@tlen.pl

 

 

   

Font Resize